Gimnazijos vizitinė kortelė

KAIŠIADORIŲ RAJONO ŽIEŽMARIŲ GIMNAZIJA 190596476

Adresas – Žaslių g. 21, LT-56017 Žiežmariai, Kaišiadorių rajonas, tel. 8(346)20256,
faksas 8(346)58358, el. p.
mokykla@ziezmariai.lm.lt, ziezmariu.mokykla@kaisiadorys.lt

Mokymo kalba – lietuvių. Mokymo forma – dieninė.
Pagrindinė veiklos sritis – švietimas, pagrindinė veiklos rūšis – bendrasis vidurinis mokymas.
Mokyklos bendrabučio buveinė – Žaslių g. 21, LT-56017 Žiežmariai, Kaišiadorių rajonas.
Mokyklos skyriai, turintys kitas buveines:
Pakertų pradinio ugdymo skyrius: adresas – Pakertų kaimas, Žiežmarių apylinkės seniūnija, LT-56017 Kaišiadorių rajonas;

Mokyklos direktorė - Ieva Mažulienė, II vadybinė kategorija, vadybos ir verslo administravimo magistrė,
fizikos mokytoja ekspertė, mob. tel. 8 610 14140, el. paštas
ieva.mazuliene@ziezmariai.lm.lt

Gimnazijos tarybos pirmininkė – Gitana Mičiulienė

Žiežmarių gimnazijos taryba:

MOKYKLOS VIZIJA: Gimnazija, kurioje pagrindinė vertybė – kūrybiška, visapusiškai pagal savo poreikius ir galimybes išsilavinusi, pasirengusi mokymuisi visą gyvenimą ir savarankiškai veiklai asmenybė, kurioje dirba demokratiška, aukštos kompetencijos, atvira naujovėms ir kaitai pedagoginė bendruomenė.

MISIJA: Teikti priešmokyklinį, pradinį, I ir II pakopos pagrindinį bei vidurinį išsilavinimą, sudarant sąlygas efektyviam asmenybės kompetencijų tobulinimo ir įgijimo procesui sveikoje, saugioje ir estetiškoje, naujausius ugdymo(si) reikalavimus atitinkančioje aplinkoje.

Šiuo metu lankytojų - 6
Duomenų bazė (Svečias)
© 2000-2011. Lithuania. CMS by Ramūnas & Laurynas. Design by Tinklapių kūrimas - itsprendimai.net. Visos autorinės teisės priklauso Intranet kūrybinei grupei.